ASSA - Kvalita, dizajn a funkcionalita to je LG

Kvalita, dizajn a funkcionalita to je LG

Kvalita, dizajn a funkcionalita to je LG

Dizajn

Estetika domovov je v dnešnej dobe veľmi diskutovanou témou. Preto klimatizácie značky LG sú priekopníkmi na poli dizajnu. Široké spektrum prevedení spolu s rôznymi unikátnymi typmi jednotiek dokážu presne zapadnúť do dizajnového prostredia moderných príbytkov.

artcool gallery

 

Dual Inverter kompresor

Kompresor je srdcom klimatizačnej jednotky. Je nevyhnutné, aby pracoval správne pre zabezpečenie efektivity, životnosti a nízkej hlučnosti. LG Elektronics prináša technológiu, ktorej výsledkom je jednotka, ktorá chladí rýchlejšie, kúri rýchlejšie a prevádzka je tichšia než konkurenčné modely.

 

Scroll kompresor

Scroll kompresor je kompresor novej generácie s ešte vyššou účinnosťou a nízkymi emisiami hluku. Využitie nachádza pri klimatizačných jednotkách s vysokým výkonom (Multi V).

Chladivo R32

R32 je nové, ekologické, vysoko účinné chladivo. Chladivo R32 prišlo, aby nahradilo chladivo R410A. Doteraz používané chladivo R410A má vyšší dopad na životné prostredie, a preto ho európska legislatíva do roku 2025 chce nahradiť vhodnejšou alternatívou. LG sa postavila tomuto čelom a už dnes predávajú zariadenia spĺňajúce túto novú legislatívu. 

Chladivo R32

 

Energetická účinnosť

Nové technológie teraz zabezpečujú maximálny výkon pri nízkej spotrebe energie. Princíp tepelného čerpadla zabezpečuje vysokú efektivitu prevádzky pri chladení a aj kúrení. 

Plasmaster ionizer plus

Výkonný ionizátor Vás chráni pred infekčnými časticami vo vzduchu a taktiež znižuje nepríjemný zápach v miestnosti (z odpadkov, varenia a domácich miláčikov). Je súčasťou vybraných modelov klimatizačných zariadení. Po spustení emituje do okolia ionty, ktoré reagujú vo vzduchu so škodlivými časticami a neutralizujú ich. 

 

 

Automatické čistenie

Hlavnou príčinou zápachu v klimatizačných jednotkách sú plesne a baktérie tvoriace sa na tepelnom výmenníku (výparník) vnútornej jednotky. Tieto choroboplodné zárodky sa môžu šíriť do ovzdušia pri chode klimatizácie. Všetky jednotky LG majú v základnej výbave funkcionalitu automatické čistenie, aby Vám zabezpečili komfortné a zdravé prostredie.

Gold Fin/Ocean Black Fin

Je špeciálne vyvinutá antikorózna vrstva pre ochranu a predĺženie životnosti tepelného výmenníka vonkajšej jednotky (kondenzátor). Ocean Black Fin je odolná aj v tých najextrémnejších podmienkach, ako sú priemyselné zóny a prostredia s vysokým obsahom soli. V nezávislom zrýchlenom koróznom teste odolnosti ISO, bol povrch certifikovaný globálnou certifikačnou organizáciou (Underwriters Laboratories).

LG Black Fin

  

Nízka hlučnosť

Dokonalý zážitok z klimatizácie nespočíva len v chladení a dizajne, ale aj tichej prevádzke jednotiek, ktoré Vám umožnia si nerušene užívať komfort domova. Tichosť prevádzky vnútornej jednotky sa pohybuje na úrovni 19 dB (padanie lístia úroveň hluku 20 dB). Nízke hodnoty hluku oceníte hlavne pri horúcich večeroch. Pokojne zaspíte pri zapnutej klimatizácii a nezobudíte sa prepotený.

 

Pre viac informácií nás kontaktujte