ASSA - LG Electronics a ich progres v oblasti klimatizačnej techniky

LG Electronics a ich progres v oblasti klimatizačnej techniky

LG Electronics a ich progres v oblasti klimatizačnej techniky

Od času čo v roku 1968 vyrobili prvú klimatizačnú jednotku v Kórei, zostáva spoločnosť LG na špici vo vývoji klimatizačných zariadení. V priebehu ôsmich rokov minulej dekády boli klimatizácie LG najpredávanejšie vo svojej kategórii na svete. V roku 2 000 sa podarilo LG ako prvým prekročiť miľník 100 mil. predaných klimatizácií.  

Klimatizácie LG sú schopné efektívne riadiť klímu bytov, domov a aj priemyselných komplexov. Toto im umožňuje široký sortiment výrobkov s vysokou mierou spoľahlivosti. Zároveň LG klimatizácie disponujú širokým rozsahom inovatívnych riešení, vďaka ktorým je chladenie prostredníctvom zariadení LG tá správna voľba. 

Pre zabezpečenie tej najvyššej spoľahlivosti a kvality za najrôznejších podmienok sa všetky zariadenia dôkladne testujú vo vývojových centrách pred uvedením do výroby. V týchto centrách sa simulujú extrémne podmienky. Preto aby klimatizácie LG siahli až na svoje limity.  

LG Electronics je globálny líder a technologický inovátor v spotrebnej elektronike, mobilných komunikáciách a domácich spotrebičoch. Spoločnosť LG Electronics zamestnáva 75 000 ľudí a ročný obrat sa pohybuje na úrovni 50 miliárd dolárov.