ASSA - Podstropná a parapetná klimatizácia

Podstropná a parapetná klimatizácia

Podstropná a parapetná klimatizácia

V našej praxi sa často stretávame s požiadavkami zákazníkov, ktoré sú veľmi špecifické. Je dobré vedieť, že sa môžeme spoľahnúť na LG a Mideu. V ich portfóliu vždy nájdeme zariadenie, ktoré zodpovedá dizajnom a funkčnosťou pre akékoľvek druh interiéru. 

Podstropná klimatizácia

Tento konštrukčný variant klimatizácie, je podobný ako parapetná jednotka. Rozdielom je jeho umiestnenie. Konštrukčne je zhotovená pre uchytávanie na strop vo vodorovnej polohe. Táto poloha umožňuje prúdenie chladného vzduchu priamo pod stropom, vďaka tomu padá chladný vzduchu dole a osoby nezasahuje priamy prúd vzduchu. Prevádzka sa podobá efektu chladených stropov. LG podstropná jednotka po umiestnení pôsobí veľmi elegantne. Jedinečný dizajn novej podstropnej klimatizácie bol ocenený aj medzinárodnou spoločnosťou IF design award.

podstropna klimatizacia
Stropné umiestnenie v modernej obývačke

 

Dimenzuje sa do väčších a dlhých miestností. Chladný prúd vzduchu je schopná dofúknuť na vzdialenosť až 15 m.

klimatizacia podstropna dofuk 

Parapetná klimatizácia

Nájde využitie v priestoroch kde nie je možné osadiť jednotku na steny ani strop v miestnosti. Zariadenie sa umiestni pri zemi, obdobne ako radiátor. Ideálna voľba pre podkrovné miestnosti. Svojim minimalistickým dizajnom nenarúša okolie a je príjemným a funkčným doplnkom miestnosti.

parapetna klimatizacia
Parapetná klimatizácia

 

Kontaktujte nás