ASSA - Kazetové klimatizácie LG

Kazetové klimatizácie LG

Kazetové klimatizácie LG

Kazetové klimatizačné zariadenia najčastejšie inštalujeme do kancelárskych priestorov. Avšak čím ďalej si nachádzajú cestu aj do rodinných domov. Ich veľkou výhodou je možnosť skryť telo klimatizácie do zníženého stropu (sadrokartónového alebo kazetového). Po takejto inštalácii pôsobia veľmi elegantne a nenápadne. Viditeľnou časťou je len krycí panel s vyfukovacími otvormi. Novinkou v tomto segmente je možnosť dovybaviť zariadenie pohybovým senzorom  a Wi-Fi modulom. Vďaka premysleným technickým riešeniam sú kazetové klimatizácie značky LG tie najnižšie na trhu. 

Štvorcestná kazetová klimatizácia

Zariadenie tohto druhu majú veľké využitie hlavne pri veľkom kancelárskom priestore. Rozptyl chladného vzduchu je veľmi široký a pritom nepôsobí rušivo na ľudí. Ich charakteristickým znakom je smerovanie prúdenia vzduchu do štyroch strán súčasne. V prípade, potreby viete každú lamelu vzduchu nadstaviť samostatne, dokonca úplne lamelu zavrieť a tým zamedziť prúdeniu vzduchu do konkrétnej sekcie. Na kazetovej jednotke sa tiež nachádza predlisovaný otvor. Do tohto otvoru sa dá umiestniť vzduchová tepelne izolovaná hadica, cez ktorú môžeme priviesť chladný vzduch cez tanierový ventil resp. stropný difúzor do menších susedných miestností.

Kazetova klimatizacia stvorcestna lg
LG kazetová klimatizácia štvorcestná

 

Voliteľná výbava štvorcestných kazetových jednotiek je Wi-Fi modul a snímač pohybu, resp. prítomnosti osôb v klimatizovanom priestore. Tento snímač zabezpečuje vysokú efektivitu prevádzky a to vďaka snímkovaniu miestnosti každých 20 sekúnd. Ak necháte zapnutú klimatizáciu a opustíte miestnosť, klimatizácia sa automaticky vypne. V závislosti od nadstavenia je klimatizácia  schopná pomocou snímača pohybu nastaviť smerovanie prúdu vzduchu na Vás, alebo tak aby Vás prúd vzduchu nezasiahol. 

 

Dvojcestná kazetová klimatizácia

Kazetová jednotka s dvomi vyfukovacími otvormi vzduchu. Dvojcestná klimatizácia rovnomerne vyfukuje vzduch do oboch strán. Voliteľná výbava Wi-Fi modul.

kazetova klimatizacia dvojcestna lg
LG dvojcestná kazetová klimatizácia

 

Jednocestná kazetová klimatizácia

Vzhľadom na svoju malú konštrukčnú výšku 13cm, je možné zabudovať do konštrukčne nízkych priestorov (stropov). Má jeden vyfukovací otvor. Je to často využívaná kazetová jednotka vďaka svojej konštrukcii a schopnosti dofúknuť prúd vzduchu na veľkú vzdialenosť. Voliteľná výbava Wi-Fi modul.

kazetova klimatizacia jednocestna lg
LG jednocestná kazetová klimatizácia

 

Všetky kazetové jednotky sa štandardne dodávajú s káblovým nástenným ovládačom. Pre ovládanie klimatizačnej jednotky je možné využiť aj diaľkový ovládač, je nutné si ho však dokúpiť. Pre plné využitie všetkých funkcií kazetovej klimatizácie volíme vždy káblový ovládač. Pri použití tohto ovládača môžeme taktiež navoliť týždenný režim (časovač).

nastenny ovladac lg
LG nástenný káblový ovládač

 

Kontaktujte nás