ASSA - Midea Breezeless

Midea Breezeless

Midea Breezeless

Dlho ste hľadali riešenie chladenia priestoru bez pocitu prievanu a zdalo sa to ako márny boj? Dnes Vám predstavíme riešenie, ktoré naplní všetky Vaše očakávania a bonusom je, že príliš nenaruší Váš rozpočet.

Spoločnosť Midea predstavuje jedinečnú novinku vo svojom portfóliu - klimatizáciu BREEZELESS. Unikátny funkčný dizajn, plná výbava a priaznivá cena. 

midea_brezeless

Midea Breezeless

Rada Breezeless má zvýšenú energetickú účinnosť A +++ / A +++ (chladenie / kúrenie). Je optimalizovaná pre kúrenie. To znamená, že má zabudovanú vyhrievanú vaničku vonkajšej jednotky pre odvod kondenzátu a olejovú vaňu. Tieto funkcionality zabezpečujú prevádzku v režime chladenia (-15 - 60 °C) a v režime kúrenia (-25 - 30 °C).

Midea Breezeless je vybavená technológiou TWIN FLAP, ktorá zaisťuje dokonalé prúdenie vzduchu v celom priestore. 3D prúdenie vzduchu - prestup chladu bočnými otvormi vo vnútornej klimatizačnej jednotke.

Bezprievanové chladenie pomocou nano otvorov (7928), ktoré zaisťujú dokonalé a jemné prúdenie vzduchu - pre komfortné chladenie.

Funkcionality

Režim Turbo

R32 - nové ekologické chladivo 

Ovládanie pomocou mobilu

Samočistenie

Automatická funkcia spánku

Automatický reštart

Režim ECO

Okamžité chladenie / kúrenie

Ochranný náter Gold Fin

Automatická diagnostika poruchy

Sledovanie spotreby v mobilnej aplikácii

Núdzový režim

1W pohotovostný režim

 

Kontaktujte nás pre zaslanie cenovej ponuky