ASSA - Midea

Midea

Midea

Spoločnosť Midea je poprednou svetovou spoločnosťou zameranou na technológie. Do Európy preniká z domáceho územia v oblasti Ázie. Bola založená v roku 1968 Guandong Čína. Jej zámerom je neustály technologický pokrok s cieľom ponúknuť zákazníkom tie najkvalitnejšie produkty a služby. Midea má viac ako 200 dcérskych spoločností, s ročnou produkciou klimatizácií Midea v počte 5 miliónov kusov. Vďaka čomu patrí k najväčším výrobcom. Vysokú kvalitu výrobkov zaručuje dodržiavanie certifikátov GS, CB, CE, ISO9001 a ISO14001.  

Spoľahlivosť

Výrobky značky Midea sú navrhnuté tak, aby zabezpečili zákazníkovi dlhú spoľahlivosť zariadení pri minimálnych nárokoch na údržbu. 

Chladivo R32

Rovnako ako klimatizácie LG tak aj klimatizácie Midea má v ponuke zariadenie s novým ekologickým chladivom R32. Tým dokazuje, že je vyspelou spoločnosťou, ktorá ponúka moderné produkty s nízkym dopadom na životné prostredie.

Rýchle chladenie – kúrenie

Po aktivovaní tohto módu si môžete vychutnať teplo alebo chlad vo veľmi krátkej dobe. Kompresor po zapnutí funkcie dosiahne svoj maximálny výkon aby čo najrýchlejšie dosiahol požadovanú teplotu.

Režim ECO

Špeciálny režim ECO Vám dokáže ušetriť až 60% nákladov na prevádzku.  

Špeciálne povrchy

Dlhá životnosť produktov je zabezpečená mimo iného špeciálnymi úpravami materiálov odolnými voči korózii.

Komfort

Zariadenia sú navrhnuté tak, aby ich obsluha bola ľahká a intuitívna. Plnohodnotné ovládanie klimatizácie na diaľku pomocou smart aplikácie vo Vašom mobile cez internetové pripojenie. Vysoká úroveň komfortu za veľmi dobrý pomer cena/ kvalita.

 

Kontaktujte nás