ASSA - Montáž klimatizácie svojpomocne

Montáž klimatizácie svojpomocne

Montáž klimatizácie svojpomocne

Domáci kutilovia. Montáž klimatizácie je vysoko odborná činnosť, do ktorej by ste sa nemali púšťať bez nutných znalostí a praxe. Tieto znalosti nenadobudnete vzdelávaním sa na internete. Zakúpením klimatizácie s montážou sa dokážete vyvarovať mnohým nepríjemnostiam spojeným s montážou ako sú napríklad: zatečené steny, mastné steny, zalomenie trubiek, vákuovanie, umiestnenie vnútornej a vonkajšej jednotky.

Profesionálna montáž klimatizácie

Všetky úkony zvládnu naši školení profesionáli bez zaváhania a v extrémne krátkom čase. Majú za sebou tisícky montáží a to je garancia dobre vykonanej práce. Ak sa rozhodnete pre profesionálnu montáž od ASSA KLIMA samozrejmosťou je servis záručný, ale aj pozáručný servis.  

Montáž klimatizácie svojpomocne 

Ak sa aj napriek tomu rozhodnete pre svojpomocnú montáž klimatizácie zvážte posledný faktor. Niekde si zakúpite klimatizáciu. Buď montáž prevediete svojpomocne alebo Vám ju namontuje známy. Všetko prebehne v poriadku, až do chvíle keď zistíte že klimatizácia nefunguje tak ako by mala (nechladí, tečie, je hlučná...). Komu pôjdete reklamovať klimatizáciu?

Zavoláte známeho, čo Vám ju namontoval a ten Vám povie, že z jeho strany je všetko v poriadku a chybná je klimatizácia. Tak voláte do obchodu, kde ste ju kúpili. Tam Vám oznámia, že  klimatizácia je v poriadku a chybu spravil montér. Na koho sa obrátite teraz so záručnou opravou klimatizácie? Pri zariadeniach, kde je nutná odborná montáž si vždy predajca vyžaduje doklad o odbornej montáži chladiarenským technikom inak prichádzate o záruku. Záruka sa nevzťahuje na neodbornú montáž a nesprávnu manipuláciu.

Montaz klimatizacie zle rozhodnutie
Aby Vám nezostala hlava v smútku

 

U nás sa s týmto problémom nestretnete. My zariadenia nepredávame bez montáže, pretože si zaslúžite komfort a starostlivosť, ktorú Vám garantujeme počas celej životnosti zariadenia.

Pre obhliadku zdarma a nezáväznú cenovú ponuku nás kontaktujte.