ASSA - LG klimatizácia so zabudovanou čističkou vzduchu

LG klimatizácia so zabudovanou čističkou vzduchu

LG klimatizácia so zabudovanou čističkou vzduchu

Svet nám pripomenul, že zdravie máme len jedno. Preto robíme maximum, aby sme ochránili seba a svojich blízkych. S LG máme v rukách štít, ktorý nás spoľahlivo ochráni pred nebezpečným svetom mikroorganizmov, vírusov a baktérií. 

Klimatizačné jednotky LG AP09RT a AP12RT sú tou správnou voľbou pre dokonalé prostredie po všetkých stránkach. Spoľahlivé kúrenie a chladenie je štandardom. V tomto klimatizačnom zariadení je pridaná sila a schopnosti čističky vzduchu.

lg_ap12rt_klimatizacia

Napriek zabudovanej čističke vzduchu je zariadenie stále kompaktných rozmerov a bude Vám slúžiť počas celého roka (leto, zima, chrípkové obdobie, koronakríza). Jedno zariadenie, veľa schopností, veľa dôvodov si ho zaobstarať. Kontaktujte nás.  

lg_klimatizacia_cisticka
Senzor PM 1.0 detekuje veľmi jemný prach v reálnom čase a zobrazuje úroveň kvality vzduchu pomocou 4 rôznych farieb

 

Dlhodobé vystavenie ľudskej populácie prachovým časticiam, môže viesť k rôznym zdravotným komplikáciám v každom veku. Avšak osoby so srdcovými alebo dýchacími problémami sú obzvlásť ohrozené, a to v rozsahu od menších problémov s dýchacou sústavou až k predčasným úmrtiam (Úrad verejného zdravotníctva Slovenskej republiky). Veľmi malé deti sú obzvlásť citlivé na znečisťujúce látky v ovzduší.

lg_cisticka_klimatizacia

Funkcionality

Chladenie, kúrenie a odvlhčovanie

Zabudovaná Wi-Fi

Automatické čistenie

Rýchle chladenie

Rýchle kúrenie

Dual Inverter (vyššia efektivita, tichá prevádzka, dlhšia životnosť)

Tichý režim

R32 - nové Ekologické chladivo

Ochranný náter Gold Fin

 

Kontaktujte nás pre zaslanie cenovej ponuky