ASSA - Ako správne vybrať realizátora klimatizácie?

Ako správne vybrať realizátora klimatizácie?

Ako správne vybrať realizátora klimatizácie?

Lacná montáž klimatizácie

Je veľmi dôležité komu zveríte montáž klimatizácie vo Vašich priestoroch. Každý z nás očakáva za svoje peniaze kvalitnú službu. Preto je výber správnej firmy nielen pre inštaláciu klimatizácie, veľmi dôležitý. Ľahko narazíte na veľmi lacnú ponuku a v snahe ušetriť pár desiatok EURO si ju zvolíte. Príde deň inštalácie. Klimatizácia nainštalovaná všetko vyplatené a vy sa tešíte Vášmu správnemu rozhodnutiu.

Nefunkčná klimatizácia

Po krátkom čase však začnete pozorovať prvé menšie problémy na klimatizácii ako je neschopnosť kúrenia, chladenie nedostatočné, podozrivé zvuky z vnútra klimatizácie. Vravíte si, pár dní po montáži zariadenia musí byť v záruke problém sa vyrieši. Po telefonáte s realizátorom zisťujete jeho neochotu sa podobnými problémami zaoberať. Dostanete "orientačný" termín kedy sa príde pozrieť na klimatizáciu. V dohodnutom termíne sa sevisný technik od realizačnej firmy nedostaví. Opätovné kontaktovanie realizátora a dohadovanie sa ohľadom servisného zásahu už je viac ako zložité. Pretrvávajúca neochota zo strany realizátora veľakrát dopadne zablokovaním Vášho telefónneho čísla.

Zistíte že mnohé firmy nezaujíma Vaša spokojnosť, ale Vaše peniaze. Nezaujíma ich ani pre Vašu klimatizáciu nevyhnutný pravidelný servis. Pre nich je zákazník jednorázová záležitosť končiaca sa Vašou platbou. Takéto firmy nemávajú dlhú životnosť, a keď sa po pár rokoch snažíte kontaktovať inštalačnú firmu zistíte že už nefunguje, alebo sa zaoberá inou činnosťou (s podobným prístupom).

Preto vždy si zvoľte profesionálnu firmu s históriou . Pri takejto firme, si viete dohľadať spokojnosť zákazníkov v podobe recenzií. Taktiež dĺžka pôsobnosti na trhu  je dobrým ukazovateľom dôveryhodnej spoločnosti. 

Montáž klímy
Montáž klimatizácie

 

Pri obhliadke Vašich priestorov pred inštaláciou Vám radi pomôžeme odborným poradenstvom. Obhliadka zdarma na mieste inštalácie je samozrejmosťou. Po nainštalovaní klimatizačných zariadení Vám zabezpečíme plnohodnotnú starostlivosť, (pravidelný servis, opravu) v rámci záruky aj po záruke.

 

Kontaktujte nás