ASSA - Príslušenstvo centrálneho vysávania

Príslušenstvo centrálneho vysávania

Príslušenstvo centrálneho vysávania

Máme k dispozícii rôzne typy sacích hubíc a príslušenstva ktoré môžete využiť pre rozličné účely. Príslušenstvo môžeme rozdeliť v prvom rade podľa typu rozvodov ktoré máme nainštalované v našom dome.

Štandardný potrubný rozvod

Hadicu pripájame k potrubnému systému vsunutím do sacej zásuvky  zabudovanej v stene. Táto zásuvka je vybavená nízkonapäťovými kontaktmi. Preklenutím týchto kontaktov sa rozbieha agregát. Príslušenstvo ďalej delíme podľa spínania resp. regulácie výkonu.

Základné príslušenstvo je vybavené hadicou ukončenou koncovkou s kovovým krúžkom. Táto hadica vsunutím koncovky do zásuvky rozbieha motor sacej jednotky, vytiahnutím hadice motor vypíname.

zasuvka-standard-deco

Zásuvka štandardného rozvodu centrálneho vysávania CYCLO VAC

 

Príslušenstvo ON/OFF s vypínačom na rukoväti nám umožňuje zapínanie a vypínanie sacej jednotky z rukoväte hadice. Je to najpoužívanejšie a najobľúbenejšie príslušenstvo.

Príslušenstvo DATASYNC má hadicu s rukoväťou vybavenú elektronikou regulácie výkonu. Táto komunikuje s agregátom CYCLO VAC (sacou jednotkou) vybavenou modulom riadenia výkonu jednotky. Riadenie výkonu sacej jednotky umožňujú agregáty CYCLO VAC série HX,GX,DL. Tento typ je teda vhodný iba pre tieto agregáty.

regulacia-vykonu-na-rukovati-datasync-cyclo-vac

Rukoväť s reguláciou výkonu DATASYNC od firmy CYCLO VAC

 

Potrubný rozvod skrytej hadice RETRAFLEX

prislusenstvo-centralny-vysavac
Príslušenstvo centrálneho vysávača pre systém vtiahnutej hadice RETRAFLEX

 

V potrubnom systéme skrytej hadice máme hadicu vtiahnutú v zabudovanom potrubí pod každou zásuvkou RETRAFLEX. Túto hadicu najprv vytiahneme na potrebnú dĺžku. Zaistením spíname motor sacej jednotky. Odistením mechanizmu podtlak automaticky vtiahne hadicu a zatlačením páčky vypínača v zásuvke vypíname motor agregátu. Na koniec hadice sa pri vysávaní nasadí rukoväť, a na ňu teleskopická trubica resp. potrebný nástavec. Štandardná rukoväť RETRAFLEX je bez ovládania. Ovládame teda mechanizmom zásuvky.

Spolčnosť CYCLO VAC má v ponuke aj rukoväť hadice s diaľkovým ovládaním. Táto rukoväť spína prijímač elektroniky pri sacej jednotke a táto elektronika umožňuje ON/OFF ovládanie agregátu.

Ďalej sada príslušenstva zvyčajne obsahuje: Teleskopickú alebo dvojdielnu trubicu na podlahové nástavce, vešiak na hadicu, tašku na príslušenstvo ktorú môžeme zavesiť na vešiak hadice. do tejto tašky ukladáme hubice ktoré sú koncovým prvkom príslušenstva. Sady bývajú vybavené štyrmi až piatimi hubicami určenými na rôzne použitie. Ďalej si z našej ponuky môžete vybrať rozličné hubice pre rôzne účely použitia.

twinner-hubica-cyclo-vac
Najlepšia podlahová hubica - aerodynamicky tvarovaná nízka hubica TWINNER
podlahova-hubica-na-koberec
Kombinovaná hubica na koberce
hubica-na-prach
Hubica na vysávanie prachu
hubica-strbinova-cyclovac-assa
Klasický štrbinový nástavec CYCLO VAC
hubica-na-calunenie
Hubica na čalúnenie